تبلیغات
مهدویت - در عربستان سعودی ؛دستگیری یک "مهدی موعود تقلبی" دیگر
چهارشنبه 13 بهمن 1389

در عربستان سعودی ؛دستگیری یک "مهدی موعود تقلبی" دیگر

   نوشته شده توسط: سید جعفر    نوع مطلب :اخبار ،مهدویت ،

نیروهای امنیتی عربستان سعودی، شخصی که خود را به دروغ "مهدی موعود" معرفی کرده بود دستگیر کردند. به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ فردی پس از سخنرانی در یکی از مساجد شهر "جبیل" عربستان سعودی، ادعا کرد که مهدی موعود است و از همه خواست تا وی را تصدیق کرده، با او بیعت کنند. وی دارای 34 سال سن می‏باشد که به عنوان نگهبان در یکی از ادارات این شهر کار می‏کرده است.

نیروهای امنیتی عربستان سعودی، شخصی که خود را به دروغ "مهدی موعود" معرفی کرده بود دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ فردی پس از سخنرانی در یکی از مساجد شهر "جبیل" عربستان سعودی، ادعا کرد که مهدی موعود است و از همه خواست تا وی را تصدیق کرده، با او بیعت کنند.

وی دارای 34 سال سن می‏باشد که به عنوان نگهبان در یکی از ادارات این شهر کار می‏کرده است.

نیروهای امنیتی در پی این اقدام، وی را دستگیر کرده، تحویل مقامات مسئول دادند.

شهر جبیل یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی عربستان و منطقهٔ خاورمیانه به شمار می‌آید.

ادعای دروغین مهدویت، سال‏هاست که توسط استعمارگران در بین مسلمانان تبلیغ می‏شود تا عقیده مردم به امام مهدی(عج) را سست نمایند. مهمترین ادعای مهدویت، مربوط به پایه گذاران دو مذهب جعلی بابی و بهائی است. ضمن اینکه خونین ترین ادعای مهدویت نیز به سال 1980 میلادی در خود مسجدالحرام برمی گردد که با دخالت پلیس سعودی به کشتار کشیده شد.

لازم به ذکر است که اعتقاد به مهدویت، از اصول عقاید اسلامی است که تمامی مذاهب و فرقه‏های اسلامی به آن عقیده دارند و بیش از 600 حدیث نبوی در این باره از سوی راویان سنی و شیعه نقل شده است.

منبع: ادیان نیوز

برچسب ها: مهدی دروغین ، ادعای مهدی آخرالزمان ، دستگیری یك مدعی دروغین ، عربستان ،