تبلیغات
مهدویت - فقیری ثروتمند!
جمعه 20 اسفند 1389

فقیری ثروتمند!

   نوشته شده توسط: سید جعفر    نوع مطلب :دل نوشته ،

دیروز یكی از روزنامه های كثیرالانتشار رو كه می خوندم به یك مطلب بسیار تكان دهنده برخوردم و چون مناسبت داشت با این ایام گفتم كه بد نیست برای شما نیز نقل كنم.

آخر سال امسال، همچون سالهای گذشته، ستاد كمك های رهبری با همكاری مدیران مدارس آموزش و پرورش، دانش آموزان مستمند را شناسایی كرد و هدایایی از جمله مانتو و چادر و لباس و كفش برای این عزیزان تهیه كرد و در روزهای مختلف تقدیم آنها كرد.

روز سه شنبه، یكی از خبرنگاران برای تهیه گزارش به مكان های توزیع این هدیه ها رفت و گزارشی تهیه نمود كه در یكی از گزارشاتش اینگونه آورده بود(آن طور كه من یادم هست):

دختر بچه ای را مشاهده كردم كه وقتی نوبتش شد و خواست لباسش را انتخاب كند، اصرار داشت تا به جای آن یك شلوار برای برادرش بردارد، با اصرار زیادی كه كرد بالاخره توانست مادرش و مسئولین رو راضی كند.

وقتی كفشش را انتخاب كرد، باز هرچقدر كه اصرار می كردند، نمی توانستند دختربچه را راضی كنند تا كفش را پایش كند. در همین حال، یكی از معلمان كه از دور شاهد ماجرا بود، نزدیك آمد و دست دختربچه را گرفت و برد او را در گوشه ای و با او صحبت كرد. وقتی برگشتند، متوجه شدیم (كه آن دختربچه كه خود نیز فقیر بود) كفش را برای خودش نمی خواسته است.


وای به حال من!


برچسب ها: مهدویت ، آخرالزمان ، امام زمان(عج) ، علما ، بزرگان ، مراجع ، اصحاب ، یاران ، زندگینامه ، زندگینامه علما ، كرامات ، اخبار ، دل نوشته ، مقاله ، مقالات ، امام عصر(عج) ، علائم ظهور ، اخبار ظهور ، حضرت مهدی(عج) ، نیكوكاری ، جشن نیكوكاری ، فقیر ، مستمند ، نیازمند ، هدیه ،