تبلیغات
مهدویت - حمله دراویش لا اوبالی شیراز به روحانی!!! (وای)
یکشنبه 13 شهریور 1390

حمله دراویش لا اوبالی شیراز به روحانی!!! (وای)

   نوشته شده توسط: سید جعفر    

حمله دراویش در استان فارس به مردم(با اسلحه گرم)
دراویش پای را از گلیم خود درازتر کرده اند و مردم فارس(کوار) را با اسلحه سرد و گرد به خاک و خون کشیدند...
 


 
             بقیه مطالب و تصاویر در ادامه مطلب...

به گزارش مشرق به نقل از رجانیوز، مردم شهر کوار فارس قبل از نماز جمعه این شهر دست به راهپیمایی زدند که بعد از دقایقی تعدادی از دراویش گنابادی این شهر به سمت مردم بااسلحه سرد و اسلحه گرم تیراندازی کردند که پنجاه نفر در این تیراندازی زخمی شدند و حال یک نفر وخیم است.


یکی از طلاب کوار در گفت و گو با خبرنگار شیرازنا درباره جزئیات امروز تیراندازی دروایش گنابادی گفت: اواسط ماه رمضان بود که حجت الاسلام شهبازی به عنوان مبلغ به یکی از روستا های کوار رفت و در مورد مذاهب با مردم به گفت و گو نشست و برای آشنایی بیشتر در میان آنها نیز سی دی در این باره در اختیار آنها گذاشت.

وی افزود: در آنجا تعدادی از دراویش گنابادی که به مذاق آنها این روش خوش نیامد با شهبازی در گیر می شوند و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

شهروند کواری ادامه داد: بعد از آن بود که این خبر به گوش مردم کوار رسید و با وجود عدم حمایت مسئولین شهر، مردم قبل از نماز جمعه امروز به راهپیمایی بین چهار راه شهدا تا مصلی کوار پرداختند.

این طلبه جوان گفت: در راهپیمایی، امروز مردم شعار «حسین حسین شعار ما شهادت افتخار ما ، درویش آمریکایی نمی خوایم نمی خوایم، مرگ بر آمریکا» سر میدادند.

وی اضافه کرد: در میان راه دراویش یکی از چهار راه ها را با سنگ بسته و از رفت آمد ماشینها جلوگیری می کردند که بعد از مدتی آن را باز کردند. و با توجه به اینکه تعداد مردم در راهپیمایی زیاد بود آن ها نتوانستند سد راه مردم شوند و به کوچه های اطراف خیابان رفتند و از آنجا به مردم با اسلحه شکاری تیر اندازی کردند.

این شاهد عینی افزود: حدود ۳۰ نفر در این حادثه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

لازم به ذکر است برخی از افراد مجروح شده به بیمارستانهای شهید رجایی و چمران شیراز منتقل شده اند
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

برچسب ها: مهدویت ، آخرالزمان ، امام زمان(عج) ، علما ، بزرگان ، مراجع ، اصحاب ، یاران ، زندگینامه ، زندگینامه علما ، كرامات ، اخبار ، دل نوشته ، مقاله ، مقالات ، امام عصر(عج) ، علائم ظهور ، اخبار ظهور ، حضرت مهدی(عج) ، روحانی ، شیراز ، طلبه ، درویش ، دراویش ، حمله وحشیانه ،